X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

welcome to ROZEGARE NAMARD به دنیای نامردو بیرحم خوش آمدید

تماس اضطراری در شرایط اضطراری به وسیله موبایل

فرض کنید در شرایطی قرار گرفته*اید که جان کسی در خطر است، حادثه*ای ناگوار رخ داده، می*خواهید به آتش*نشانی اطلاع بدهید و یا به کمک فوری پلیس نیاز دارید؛ قطعأ در اولین اقدام از تلفن*همراه خود برای تماس با مراکز مربوطه نظیر پلیس، آتش*نشانی و اورژانس استفاده میکنید. اما به هر دلیلی ممکن است این اقدام به طور طبیعی میسر نشود. هم*اکنون قصد داریم ترفندی کاربری را به شما معرفی کنیم که با بهره*گیری از آن می*توانید در شرایطی مانند شرایط ذیل نیز با مراکز فوریت*های اضطراری تماس بگیرید؛ در زمان*هایی که تلفن*همراه شما از شبکه خارج شده باشد و هیچ نوع ارتباطی بین گوشی شما و شبکه تلفن*همراه برقرار نباشد. در زمان*هایی که گوشی شما قفل شده و پسورد آن را به یاد نمی*آورید. و حتی هنگامی که سیم*کارت شما سوخته باشد و یا اصلأ سیم*کارتی در اختیار نداشته باشید و گوشی شما بدون سیم*کارت روشن باشد. در این موارد و کلیه موارد نظیر آن با استفاده از این ترفند می*توانید با مراکز فوریت*های اضطراری تماس بگیرید.
بدین منظور:
کافی است در هر یک از شرایط فوق*الذکر، با شماره 112 (بدون پیش*شماره) تماس بگیرید.
این شماره که مدتی است (ترفندستان) در کشور ما نیز فعال شده، یک شماره بین*المللی جهت استفاده از تلفن همراه در مواقع اضطراری است.
پس از تماس با این شماره به اپراتور مربوطه وصل شده و می*توانید وضعیت اضطراری خود را تشریح کرده و تقاضای کمک کنید.

همان*طور که گفته شد برای تماس با این شماره، نیازی به سیم*کارت و حتی شبکه همراه نیز ندارید. حتی اگر گوشی شما در حالت Lock هم باشد باز هم می*توانید این شماره را بگیرید.

تنها به چند نکته مهم دقت کنید:
اگر سیم*کارت ندارید و یا سیم*کارت شما همراه اول است، به هیچ عنوان بدون دلیل و جهت آزمایش این شماره با 112 تماس نگیرید. چرا که بلافاصله به اپراتور مربوطه وصل شده و با او صحبت می*کنید. در نتیجه جهت تست و آزمایش، بی*جهت به این شماره تماس نگیرید.
در سیم*کارت های ایرانسل در صورت تماس با 112، به یک سامانه گویا وصل می*شوید (ترفندستان) که از شما درخواست می*کند مرکز مورد نیاز خود را وارد کنید تا به آن وصل شوید.
همچنین دقت کنید در مواقع غیراضطراری که تماس به طور مستقیم با مراکزی نظیر 110، 125 و 115 امکان پذیر است، از 112 استفاده نکنید.
تماس با 112 از طریق تلفن ثابت نیز در موارد اورژانسی قابل انجام است
__________________
با یادت ای بهشت من اتش دوزخ کجاست عشقت در سرشت من با دلو جان اشناست
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 31 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 11:36 | نویسنده: روزگار نامرد | چاپ مطلب 0 نظر
دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دماسنج عشق شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس ست مروارید عشق کامل ست مروارید عشق کامل ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید ترک سیگار (الکترو اسموک) ترک سیگار (الکترو اسموک) خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-Tخرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-T

ابزار وبلاگ