X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

welcome to ROZEGARE NAMARD به دنیای نامردو بیرحم خوش آمدید

بوگاتی گالیبیه ، شاهکار اتومبیل سازی

بوگاتی به مناسبت سالگرد صدمین سال تولدش نخستین لیموزین کانسپت قرن بیست و یکم خود را به نام گالیبیه معرفی کرده است. در جریان سالن اتومبیل ژنو بوگاتی گالیبیه به طورخصوصی به تعدادی شخصیت های ویژه نشان داده شد. این اتومبیل 16 سیلندر محدوده اتومبیل ها را باز هم گسترش خواهد داد. شیک، منحصربه فرد، با قابلیت های باورنکردنی این مدل بوگاتی بدون شک وارد تاریخ خواهد شد. گالیبیه اتومبیلی است که درواقع یک ویترین کامل از فناوری های سازنده اش در مولسهایم در آلزاس فرانسه است. نگاهی کوتاه به بوگاتی گالیبیه ، شاهکار اتومبیل سازی.
تصویر جواهر جدیدی که بوگاتی معرفی کرده است. بوگاتی گالیبیه 16 سیلندر. بوگاتی در طراحی این مدل کانسپت به هویتش وفادار ماند و مارک آن روی جلو پنجره نمایانش کاملا مشخص است. چراغهای جلو LED هستند.
اگر جلوبندی گالیبیه یادآور ویرون باشد اما مقایسه بین این دو در همین جا متوقف می‌شود. سایر قسمتهای گالیبیه کاملا ابتکاری و متفاوت است. این مدل کانسپت چهار در دارای بدنه‌ای است که کاملا از کربن و آلومینیوم ساخته شده است.
بوگاتی گالیبیه دارای چهار اگزوز در هر طرف است . بدنه آن از ترکیبباتی از فیبر کربن و آلومینیوم ساخته شده است.
از نمای بالا می‌توان خطی را مشاهده کرد که اتاق اتومبیل را به دو قسمت تقسیم می‌کند. این مساله می‌تواند دو خصوصیت گالیبیه را نشان دهد: اسپرت و لوکس.
کاپوت گالیبیه از دو سو باز می‌شود. در زیر این کاپوت موتوری 16 سیلندر 8 لیتری با دو کمپرسور وجود دارد که قدرت آن بین 800 تا 1000 اسب بخار است و قادر است هم با بنزین و هم با اتانول کار کند.
بوگاتی گالیبیه دارای یک شاسی یکپارچه از کربن است که به آن اجازه می‌دهد ضمن سبک بودن بسیار برای حداکثر امنیت بسیار مستحکم باشد.
گالیبیه یک سوپر اتومبیل است که با موتور قدرتمند اسپرت خود در عین حال راحتی و شیکی یک لیموزین را دارا است.
در داخل اتاق شیک‌ترین انواع چوب، چرم و آلومینیوم کرومه به کار رفته است و در عین حال از لوکس ترین و مدرن‌ترین وسایل در آن استفاده شده است.
با مشاهده داخل اتاق بوگاتی گالیبیه بیننده به یاد یک کاخ متحرک می‌افتد. چهار سرنشین این سوپر اتومبیل از بیشترین امکانات رفاهی برخوردار هستند.
عقربه کیلومتر شمار روی 390 کیلومتر در ساعت است که می‌تواند آن را قابل رقابت با بهترین اتومبیل‌های اسپرت کند.
کارخانه مولسهایم به مناسبت تولید گالیبیه با یکی از مشهورترین ساعت سازهای سوئیسی یعنی پارمیجیانی فلوریه شریک شده تا این ساعت فوق‌العاده شیک را عرضه کند. این ساعت در روی داشبورت قابلیت چرخش داشته و در عین حال می‌توان آن را از جا درآورد و مانند یک ساعت مچی به دست بست.
طراحی بدنه بوگاتی گالیبیه الهام گرفته از بوگاتی تیپ 57S است که در روزگار گذشته توسط ژان بوگاتی پسر ادتوره مبتکر مارک بوگاتی طراحی شده بود. این اتومبیل بی‌نظیر زمانی که به بازار عرضه شود قطعا قیمتش از قیمت یک رولزرویس فانتوم که حدود 460 هزار یورو است به مراتب فراتر خواهد بود.
تاریخ ارسال: دوشنبه 3 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 11:50 | نویسنده: روزگار نامرد | چاپ مطلب 0 نظر
دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دماسنج عشق شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس ست مروارید عشق کامل ست مروارید عشق کامل ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید ترک سیگار (الکترو اسموک) ترک سیگار (الکترو اسموک) خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-Tخرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-T

ابزار وبلاگ